Načítám…

Silvestr pod Blaníkem

Opět se nám blíží konec roku. Pro někoho je to prodloužený čas vánočního volna, někdo bilancuje, pro další je to chvíle důstojného loučení se starým rokem, jiní se připravují na vítání roku nového. Pro naprostou většinu z nás je to však událost jen těžko přehlédnutelná.

Příchod Nového roku v současné době však nepociťuje jenom naše společnost, ale týká se i většiny živých tvorů kolem nás. Na jedné straně je těžké upřít velkolepost jedinečným efektům nejnovějších ohňostrojů, které si v značně skromnější verzi můžeme zakoupit i domů. Když se však prvního ledna nadechnete z plných plic a rozhlédnete po ještě spícím okolí, je to obrázek plný rozpaků.

Opravdu jsme tak všemocní, že si můžeme dovolit přehlížet souvislosti a nebrat ohled na naše okolí? Třeba to tak je, ale za naši organizaci to rozhodně vnímáme jinak.

V rámci výletu na Blaník se můžete dozvědět něco víc o skryté tváři pro někoho tradiční zábavy nebo si na vrcholu Velkého Blaníku zkusit malou ohňostrojovou hru. Srdečně Vás na konci roka zveme výlet na Blaník.

KDY?

od 26.12.2023

KDE?

kolem rozhledny na Velkém Blaníku

PRO KOHO?

Pro každého, kdo se bude chtít přidat.

CO ČEKAT?

Silvestrovský lesní kvíz

CENA?

Akce je zdarma. Pro nás bude nejcennější vaše ohleduplnost (nejenom ke zvířatům o Silvestrovské půlnoci).

Další materiály:

Akci podporuje

Středočeský kraj - logo