Načítám…

Silvestr pod Blaníkem

Opět se nám blíží konec roku. Pro někoho je to prodloužený čas vánočního volna, někdo bilancuje, pro další je to chvíle důstojného loučení se starým rokem, jiní se připravují na vítání roku nového. Pro naprostou většinu z nás je to však událost jen těžko přehlédnutelná.

Příchod Nového roku v současné době však nepociťuje jenom naše společnost, ale týká se i většiny živých tvorů kolem nás. Na jedné straně je těžké upřít velkolepost jedinečným efektům nejnovějších ohňostrojů, které si v značně skromnější verzi můžeme zakoupit i domů. Když se však prvního ledna nadechnete z plných plic a rozhlédnete po ještě spícím okolí, je to obrázek plný rozpaků.

Opravdu jsme tak všemocní, že si můžeme dovolit přehlížet souvislosti a nebrat ohled na naše okolí? Třeba to tak je, ale za naši organizaci to rozhodně vnímáme jinak.

Proto, pokud to vnímáte podobně, Vás zveme na společnou oslavu Silvestra k nám pod Blaník. Rádi vás uvidíme, třeba i na větší vzdálenbost než 2 metry (s ohledem na aktuálně platná protiepidemiologická opatření vlády).

KDY?

31. 12. 2021; 9 – 15h

KDE?

u Domu přírody Blaníku

Krasovice 19, Kondrac

49.6574781N, 14.8851153E

PRO KOHO?

Pro každého, kdo se bude chtít přidat.

CO ČEKAT?

Teplo ohně

Možnost zakoupení regionálních dobrot (na oheň, či na doma)

Pro děti a mládež – Silvestrovský labyrint, strom přání

Pro všechny – přání všeho dobrého do Nového roku

CENA?

Akce je zdarma. Zakoupením regionálních výrobků můžete podpořit místní producenty, případným dobrovolným příspěvkům na hendikepovaná zvířata se nebudeme bránit. Nejcennější pro nás však bude vaše ohleduplnost (nejenom ke zvířatům o Silvestrovské půlnoci).

Další materiály:

Akci podporuje

Středočeský kraj - logo